Αρχική » 2009 » Ιούνιος

Αρχείο μηνός Ιούνιος 2009

Οι μαθητές μας διακρίνονται!

Συγκεντρωτικά λοιπόν…

ο μαθητής Σταύρος Χατζηισαάκ  πήρε την 1η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθημα Παίδων TAEKWONDO.

ο μαθητής Μάλαμας Τσαγκαρίδης  κέρδισε την 1η θέση στο Κύπελλο Ελλάδας Παίδων στην Τοξοβολία.

ο μαθητής Δημήτριος Πόλους  κατέλαβε τις εξής θέσεις στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής:

2η θέση στο Σύνθετο, 1η θέση στον Ίππο, 2η θέση στις Ασκήσεις Εδάφους, 2η θέση στο Δίζυγο, 2η θέση στο Άλμα, 2η θέση στο Μονόζυγο

ο μαθητής Νικόλαος Πολίτης κατέκτησε τη 2η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων TAEKWONDO.

ο μαθητής Ανδρέας Βιδάλης κατέκτησε την 1η θέση στο Ακόντιο στους Νομαρχιακούς Σχολικούς Αγώνες Δυτικής Θεσσαλονίκης.

η ομάδα Χειροσφαίρισης αγοριών του σχολείου μας  κατέκτησε την 1η θέση στο Σχολικό Πρωτάθλημα Γυμνασίων Δυτικής Θεσσαλονίκης.

Συγχαρητήρια παιδιά!