Αρχική » Γενικά » Αποτελέσματα για εισαγωγή μαθητών στο 1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Λάρισας (β’ και γ’ τάξη)-κλήρωση Οκτωβρίου 2021

Αγαπητοί γονείς,

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι ο αριθμός των μαθητών/τριών που συμμετείχαν στην κλήρωση Οκτωβρίου 2021 για φοίτηση στο 1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Λάρισας ήταν ίσος ή μικρότερος του προκηρυχθέντος, οπότε όλοι οι υποψήφιοι και των δυο τάξεων (β’ και γ’) εισάγονται. Συγχαρητήρια!

Την Παρασκευή 29-10-21 θα πρέπει οι γονείς/κηδεμόνες να μας φέρουν στο σχολείο συμπληρωμένη ή να στείλουν στο mail του σχολείου ( mail@1gym-laris.lar.sch.gr) τη δήλωση που ακολουθεί, ώστε να μπορέσουμε να  κάνουμε άμεσα τη μετεγγραφή των παιδιών από τα σχολεία στα οποία  φοιτούν ήδη. Πληροφορίες στο τηλ. του σχολείου: 2410620720.

Δήλωση αποδοχής και αίτημα μετεγγραφής

Λήψη αρχείου

Σε περίπτωση μη επιθυμίας μετεγγραφής παρά την επιτυχία, παρακαλούμε να μας στείλετε συμπληρωμένη στο mail  του σχολείου:  mail@1gym-laris.lar.sch.gr  την παρακάτω δήλωση:

Λήψη αρχείου

Δημοσιεύθηκαν τον προηγούμενο μήνα