ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ

Σας προσκαλούμε στη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων των Μαθητών του Γυμνασίου μας, η οποία θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 8 Οκτωβρίου 2012, και ώρα 19.00 μ.μ. στο Βαλταδώρειο Γυμνάσιο με θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Λογοδοσία απερχομένου Διοικητικού Συμβουλίου (Δ.Σ.) του Συλλόγου Γονέων του Γυμνασίου
  2. Έγκριση οικονομικού απολογισμού 2010-12
  3. Έγκριση πεπραγμένων 2010-12
  4. Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου (Δ.Σ.) του Συλλόγου Γονέων

Εάν δεν πραγματοποιηθεί απαρτία, η Γενική συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Δευτέρα 15 Οκτωβρίου 2012 και ώρα 19.00 στο Βαλταδώρειο Γυμνάσιο. Η παρουσία όλων των γονέων κρίνεται απαραίτητη.