ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΑ

Στη Κοζάνη σήμερα 30-4-2012 οι παρακάτω υπογράφοντες:
1ο Ελευθέριος Πάλλας εκπρόσωπος των ΚΤΕΛ Κοζάνης, με έδρα την Κοζάνη, οδός Ε.Γιάνναρη, και η
2ο Μαρία Τσουκανέλη διευθύντρια του 1Ο Γυμνασίου Κοζάνης, οδός Κ.Δρίζη 10 συμφώνησαν και αποδέχτηκαν τα παρακάτω:
Ο πρώτος των συμβαλλομένων Ε.Πάλλας, να μεταφέρει με λεωφορεία του γραφείου του, εκατό (100) μαθητές της Α΄τάξης και τέσσερις (4) συνοδούς καθηγητές του 1ο Γυμνασίου Κοζάνης στην Βέροια-Έδεσσα-Νάουσα στo πλαίσιο εκπαιδευτικής εκδρομής.
Το πρόγραμμα της εκπαιδευτικής εκδρομής περιλαμβάνει αναχώρηση από τη Κοζάνη την Πέμπτη 3/5/2012 στις 8:00 πμ., άφιξη στη Βέροια στις 9:00 πμ και στάση για 15΄. Μετάβαση στη Νάουσα, επίσκεψη στο χώρο Αναψυχής του Αγ.Νικολάου στις 10:30 μέχρι και στις 15:00 μμ. Αναχώρηση για Έδεσσα άφιξη στο χώρο του καταρράκτη στις 16:00 και παραμονή για μισή ώρα. Επιβίβαση και επιστροφή στην Κοζάνη στις 19:00 μμ. Τα λεωφορεία θα είναι δύο(2) των πενήντα και πενηνταπέντε(55) θέσεων αντίστοιχα, κλιματιζόμενα με όλες τις προδιαγραφές ασφαλείας ( ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).
Το συνολικό κόστος της εκδρομής για τις υπηρεσίες που αναφέρονται στο συγκεκριμένο συμφωνητικό ανέρχεται στα 700 ευρώ (συμπεριλαμβανομένων όλων των τυχόν κρατήσεων, του Φ.Π.Α.)

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ

Στη Κοζάνη  σήμερα 30-4-2012 οι παρακάτω υπογράφοντες:

1ο Ελευθέριος Πάλλας  εκπρόσωπος των ΚΤΕΛ Κοζάνης, με έδρα την Κοζάνη, οδός  Ε.Γιάνναρη,  και η

Ο πρώτος των συμβαλλομένων Ε.Πάλλας, να μεταφέρει με λεωφορεία του γραφείου του, ενενήντα (90) μαθητές της Β΄τάξης και τέσσερις (4) συνοδούς καθηγητές του 1ο Γυμνασίου Κοζάνης στην Θεσσαλονίκη στo πλαίσιο εκπαιδευτικής εκδρομής.

Το πρόγραμμα της εκπαιδευτικής εκδρομής περιλαμβάνει αναχώρηση από τη Κοζάνη την Πέμπτη 3/5/2012 στις 8:00 πμ και άφιξη στην Θεσσαλονίκη στις 10:00 πμ. Επίσκεψη-ξενάγηση στο χώρο της Αρχαίας Ρωμαϊκής Αγοράς και ακολούθως μετάβαση στον Ιερό Ναό του Αγ. Δημητρίου. Μετάβαση στις 12:30 μμ στο εμπορικό κέντρο ΜEDITERRANEAN COSMOS για φαγητό και ξεκούραση μέχρι τις 16:30 μμ. Αναχώρηση και επιστροφή στη Κοζάνη στις 19:00 μμ.

Τα λεωφορεία θα είναι δύο(2) των πενήντα (50) θέσεων, κλιματιζόμενα με όλες τις προδιαγραφές ασφαλείας ( ΚΤΕΟ, δελτίο καταλληλότητας, ζώνες ασφαλείας κλπ).

Το συνολικό κόστος της εκδρομής για τις υπηρεσίες που αναφέρονται στο συγκεκριμένο συμφωνητικό ανέρχεται στα 760 ευρώ (συμπεριλαμβανομένων όλων των τυχόν κρατήσεων, του Φ.Π.Α.)

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ

Στη Κοζάνη  σήμερα 30-4-2012 οι παρακάτω υπογράφοντες:

Ο πρώτος των συμβαλλομένων Ε.Πάλλας, να μεταφέρει με λεωφορεία του γραφείου του, ογδόντα έξι (86) μαθητές της Γ΄τάξης και τέσσερις (4) συνοδούς καθηγητές του 1ο Γυμνασίου Κοζάνης στα Ιωάννινα στo πλαίσιο εκπαιδευτικής εκδρομής.

Το πρόγραμμα της εκπαιδευτικής εκδρομής περιλαμβάνει αναχώρηση από τη Κοζάνη την Πέμπτη 3/5/2012 στις 8:00 πμ και άφιξη στα Γιάννενα στις 10:00. με επίσκεψη στο Μουσείο κέρινων ομοιωμάτων Βρέλλη. Στις 11:30  επίσκεψη-ξενάγηση στο φρούριο Ιωαννίνων  και μετάβαση στο νησάκι του Αλή Πασά στις 12:30. Επιστροφή στην παραλίμνια περιοχή για φαγητό και αναχώρηση για Μέτσοβο  στις 16:00 μμ. Παραμονή εκεί μέχρι τις 17:30 και ακολούθως επιβίβαση και επιστροφή στην Κοζάνη στις 19:00μμ.

Το συνολικό κόστος της εκδρομής για τις υπηρεσίες που αναφέρονται στο συγκεκριμένο συμφωνητικό ανέρχεται στα 960 ευρώ (συμπεριλαμβανομένων όλων των τυχόν κρατήσεων, του Φ.Π.Α.)

Οι συμβαλλόμενοι

Για το Ταξιδιωτικό γραφείο                             Για το 1ο γυμνάσιο Κοζάνης