Επίδοση Βαθμολογίας

Δεκ 20139

Αγαπητοί γονείς,

• την Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2013 και ώρα 12:30 μ.μ. σας καλούμε στο σχολείο για να σας γίνει προφορική ενημέρωση σχετικά με την επίδοση του παιδιού σας και να σας δοθεί ο Έλεγχος Προόδου για το Α' Τρίμηνο του σχολικού έτους 2013-2014.

• για την ομαλή λειτουργία του σχολείου οι έλεγχοι δεν θα δοθούν πριν τις 12:30π.μ.. Αν κάποιος γονέας-κηδεμόνας δεν μπορεί να προσέλθει στο σχολείο την Παρασκευή 13/12 ο έλεγχος θα δοθεί τη Δευτέρα 16-12-2013. Αν επιθυμεί συγγενικό του πρόσωπο να παραλάβει τον έλεγχο, να επικοινωνήσει με τη Διευθύντρια του σχολείου έως την Πέμπτη 12-12-2013.

Οι μαθητές/τριες την ημέρα εκείνη θα σχολάσουν στις 12:15 μ.μ.

Παρακαλούνται οι γονείς να επιβεβαιώσουν την ημέρα των ελέγχων την εγγραφή τουπαιδιού τους στο σχολείο (υπογραφή στην καρτέλα του μαθητή, στοιχεία επικοινωνίας) και να τακτοποιήσουν τη συνδρομή τους προς το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου.

από κάτω από: Λειτουργία Σχολείου| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίδοση Βαθμολογίας