ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ 1ο ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05-10-2018

Το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό την Παρασκευή 05/10/2018 ,λόγω των επιπτώσεων από τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικράτησαν (πλημμύρες & καταστροφή οδικού δικτύου). Το σχολείο μας χρήζει συντήρησης & καθαρισμού ώστε να εξασφαλιστεί  η ακίνδυνη και ασφαλής προσέλευση των μαθητών.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ 1ο ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 04-10-2018

Το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό την Πέμπτη 04/10/2018,λόγω των επιπτώσεων από τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες που επικράτησαν (πλημμύρες & καταστροφή οδικού δικτύου). Το σχολείο μας χρήζει συντήρησης & καθαρισμού ώστε να εξασφαλιστεί  η ακίνδυνη και ασφαλής προσέλευση των μαθητών.

ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ 1ο ΕΠΑΛ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 03-10-2018

Αύριο, Τετάρτη 3 Οκτωβρίου, σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου θα παραμείνει κλειστό το σχολείο μας καθώς και όλα τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης που βρίσκονται εντός της δημοτικής ενότητας Κηρέως.

Έναρξη Σχολικής Χρονιάς – Αγιασμός

Έναρξη Σχολικής χρονιάς – Αγιασμός Η διεύθυνση και ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου μας σας εύχεται  Καλή σχολική χρονιά. Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Τρίτη 11/9/2018 στις 10.30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός του σχολείου μας.