H χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου.

Μία όμορφη χριστουγεννιάτικη γιορτή γεμάτη χαρούμενες παιδικές φωνές και χρώματα παρουσίασαν οι μαθητές και οι μαθήτριες των  Α΄2, Β΄1 και Β΄2 τμημάτων του σχολείου μας.

Οι δασκάλες των τμημάτων κ. Τριχιά Αποστολία, κ. Αβέλα Αναστασία και  κ. Πανδρεμένου Ευγενία, δίδαξαν και καθοδήγησαν τον καθένα στο ρόλο του όλους τους μαθητές τους με αγάπη και υπομονή!

Ο κ. Μιτζέλος Ιωάννης κατασκεύασε τα καπέλα των κουστουμιών και μας εντυπωσίασε για ακόμα μία  φορά!

Η κ. Τζένη Χατζηαναστασιάδη δίδαξε τις χορογραφίες, η κ. Γιαννούλα Κοκκολιού έκανε τα σκηνικά και οι κυρίες Κική Λιγνού και κ. Άννα έβαψαν τα πρόσωπα των μαθητών.

Ευχαριστούμε όλους τους γονείς των μαθητών για τη βοήθειά τους και το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για τα όμορφα κεράσματα.

Ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένος ο Καινούργιος Χρόνος !!!

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις-Γιορτές. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.