Μαρ 29

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ NOESIS

Η Διευθύντρια του Σχολείου ζητά προσφορά για ένα λεωφορείο (60 θέσεων) για εκπαιδευτική επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη (NOESIS) την Τετάρτη 26/04/17 και ώρα 8.15-14.00.Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καταθέσουν τις προσφορές τους με fax (2373065224) ή σε σφραγισμένο φάκελο στο γραφείο της Δ/νσης του σχολείου το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 31/03/2017 και ώρα 12:00 μμ.

Η Διευθύντρια
της Σχολικής Μονάδας

Μαρία Τσάκωνα

Μαρ 15

(Χωρίς τίτλο)

ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

Ενημερωτικό σημείωμα

Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι βαθμοί θα δοθούν την Τετάρτη 22/03/17 και ώρα 13.30 και αφού έχουν αποχωρήσει οι μαθητές του πρωινού κύκλου από το σχολείο. Οι δάσκαλοι θα δεχτούν τους γονείς για ενημέρωση στις αίθουσες τους και οι ειδικότητες στο γραφείο των δασκάλων.

Η Διεύθυνση και το Εκπαιδευτικό προσωπικό του Σχολείου

Ιαν 12

Κλειστό το σχολείο και αύριο Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017

Important!

Σας ενημερώνουμε ότι το 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέων Μουδανιών θα παραμείνει κλειστό και αύριο Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017, λόγω του συνεχιζόμενου παγετού, σύμφωνα με την απόφαση του τελευταίου δελτίου τύπου του Δήμου Νέας Προποντίδας.

Ιαν 11

Κλειστό το σχολείο και αύριο Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2017

Important!

Σας ενημερώνουμε ότι το 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέων Μουδανιών θα παραμείνει κλειστό και αύριο Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2017, λόγω του συνεχιζόμενου παγετού και της χιονόπτωσης, σύμφωνα με την απόφαση του τελευταίου δελτίου τύπου του Δήμου Νέας Προποντίδας.

Ιαν 10

Κλειστό το σχολείο και αύριο Τετάρτη 11 Ιανουαρίου 2017

Important!

Σας ενημερώνουμε ότι το 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέων Μουδανιών θα παραμείνει κλειστό και αύριο Τετάρτη 11 Ιανουαρίου 2017, λόγω του συνεχιζόμενου παγετού και χιονόπτωσης, σύμφωνα με την απόφαση του τελευταίου δελτίου τύπου του Δήμου Νέας Προποντίδας.

Ιαν 09

Κλειστό το σχολείο και αύριο Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2017

Important!

Σας ενημερώνουμε ότι το 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέων Μουδανιών θα παραμείνει κλειστό και αύριο Τρίτη 10 Ιανουαρίου 2017, λόγω του συνεχιζόμενου παγετού, σύμφωνα με την απόφαση του τελευταίου δελτίου τύπου του Δήμου Νέας Προποντίδας.

Ιαν 08

Κλειστό το σχολείο αύριο Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2017

Important!

Σας ενημερώνουμε ότι το 1ο Δημοτικό Σχολείο Νέων Μουδανιών θα παραμείνει κλειστό, αύριο Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2017, λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών σύμφωνα με σχετικό δελτίο τύπου του Δήμου Νέας Προποντίδας.

Παλαιότερα άρθρα «