Καλωσορίσατε στον ανανεωμένο ιστότοπο του 12/Θ Δημοτικού Σχολείου Κάμπου “Παναγιώτης Χιώτης”!
Με τη δημιουργία του παρόντος ιστοτόπου, στόχος μας είναι να ανοίξουμε ένα επιπλέον παράθυρο επικοινωνίας μεταξύ των μελών της σχολικής κοινότητας αλλά και με την τοπική κοινωνία, ώστε το σύγχρονο, ανοικτό, δημοκρατικό Σχολείο που ονειρευόμαστε να προχωρήσει ένα βήμα ακόμη.

Στον παρόντα ιστότοπο μπορείτε να βρείτε ανακοινώσεις και δημοσιεύσεις για τα νέα του Σχολείου μας, καθώς και για τις δράσεις, τις εκδηλώσεις και τις δραστηριότητες που γίνονται σε αυτό. Μπορείτε, επίσης, να βρείτε πληροφορίες για τις τάξεις και τα τμήματα του σχολείου μας (ωρολόγιο πρόγραμμα, ώρες συνεργασίας κ.α.), τους/τις εκπαιδευτικούς του κάθε τμήματος, καθώς και τους διαθέσιμους τρόπους επικοινωνίας μαζί μας.

Ελπίζουμε το νέο μας ιστολόγιο (blog) να αποτελέσουν μια χρήσιμη και ουσιαστική πηγή πληροφόρησης για το όραμα, τις επιδιώξεις και τις δραστηριότητες της σχολικής μας μονάδας.