Εδώ μπορείτε να κάνετε την κριτική σας,  προτάσεις,  ή ότι άλλο κρίνετε χρήσιμο για το σχολείο. Είμαστε πρόθυμοι να σας ακούσουμε και αν το ζητήσετε να σας απαντήσουμε.

3 σχόλια στο άρθρο

“Σχολιάστε”

1. Αυγούστου 3, 2016 στις 11:22 πμ       Sallie Camp Έγραψε:

Good day I am so excited I found your blog page, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Regardless I am here now and would just like to say kudos for a tremendous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all at the moment but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the great job.

2. Δεκεμβρίου 18, 2016 στις 11:43 μμ       Τακης Έγραψε:

Τόσες κακουχίες και μυαλό δεν Βάλαμε.Ραγιάδες

1. 24/05/1626: Ο ολλανδός άποικος Πίτερ Μίνουιτ αγοράζει από τους Ινδιάνους το νησί του Μανχάταν. Ως αντάλλαγμα προσφέρει μπρελόκ και άλλα φανταχτερά μπιχλιμπίδια, αξίας 24ων δολαρίων.

Μαΐου 2017
« Απρ