Ενημέρωση Γονέων

Αγαπητοί γονείς , σας ενημερώνουμε ότι:

• Την Πέμπτη 24 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί εκκλησιασμός των μαθητών/τριών. Επίσης τα βιβλία θα παραμείνουν στο σχολείο. (παλιό η τσάντα στο σχολείο)
  • Την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί η σχολική γιορτή για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου,  η οποία διοργανώνεται φέτος από την Δ΄τάξη και θα διαρκέσει από τις 8.30 π.μ. έως τις 9.45 π.μ. οπότε και οι μαθητές/τριες αποχωρούν.  Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.
  • Τη Δευτέρα 28 Οκτωβρίου τα παιδιά των Ε΄και Στ΄ τάξεων του Σχολείου μας παρελαύνουν στα πλαίσια των εκδηλώσεων για την εθνική γιορτή. Η συγκέντρωση των τμημάτων και της σημαίας θα γίνει στις 11.15 π.μ.  μπροστά στην Αργώ στο λιμάνι, όπου θα βρίσκεται η γυμνάστριά μας κ. Μανιατάκη. Μετά το πέρας της παρέλασής  τους παρακαλείστε να παραλάβετε οι ίδιοι τα παιδιά μπροστά από το κτίριο του Πανεπιστημίου (Παπαστράτου)
Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.