Ανακοίνωση – Πρόσκληση για παρακολούθηση εισήγησης

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                      ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                18ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου και ώρα 18.00 – 20.00 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 18ου Δημοτικού Σχολείου, θα πραγματοποιηθεί εισήγηση με θέμα: «Μεγαλώνοντας παιδιά με αυτοεκτίμηση», από την ψυχολόγο του Δικτύου Άλφα κυρία Φωτεινή Μαρόγλου.

Ελπίζουμε ότι θα ανταποκριθείτε θετικά στην εκδήλωση που μας αφορά όλους.

Λόγω της σοβαρότητας του θέματος η εκδήλωση απευθύνεται μόνο σε ενηλίκους.

Ο Διευθυντής του 18ου Δημοτικού Σχολείου      Η Πρόεδρος του Διοικητικού

Συμβουλίου

Ιωάννης Μπαλής                                              Σοφία Ζαρολιάγκη

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Δράσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2017 - 2018. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.