ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1) Την Τρίτη, 14 Μαρτίου 2017, το Σχολείο (ΤΠΥ-Πρωινό-Ολοήμερο) θα παραμείνει κλειστό λόγω διεξαγωγής της ημερίδας του Σχολικού Συμβούλου της 18ης Περιφέρειας Αττικής, κ. Κ. Παπαχρήστου, στο πλαίσιο της ενδοσχολικής επιμόρφωσης για τους εκπαιδευτικούς του 16ου ΔΣ Αμαρουσίου .
2) Την Πέμπτη, 16 Μαρτίου 2017, στις 13:15 θα πραγματοποιηθεί η τριμηνιαία ενημέρωση Γονέων/Κηδεμόνων με παράλληλη επίδοση της βαθμολογίας β΄ τριμήνου. Η ενημέρωση θα γίνεται στην :
Αίθουσα 1: Σ. Γκίζας (Α΄1) – Μ. Παππά (Φ.Α.: Α-Β΄2-Ε΄2)
Αίθουσα 2: Σ. Κασσή (Α΄2)
Αίθουσα 3 : Κ. Χατζηαγγελάκη (Γ΄2)
Ε. Μεσσήνη (Β΄2)
Αίθουσα 4 : Α. Μειντάνη (Β΄1)
Αίθουσες 5-6 : Ι. Πουλή (Γαλλικά Ε΄-ΣΤ΄)
Α. Τσώκου (Φ.Α. : Β1΄-Γ΄-Δ΄-Ε΄1-ΣΤ΄)
Ε. Ασημοπούλου ( Π.Σ.)
Αίθουσα 7: Ν. Σιαφλέκης (Γ΄1)
Αίθουσα 8 : Μ. Αρκουδέα ΣΤ΄2 – Λ. Δαμιανίδου (Γερμανικά: ΣΤ΄)
Αίθουσα 9 : Α. Καραμεσάλη ΣΤ΄1 – Ε. Ράλλιου (Γαλλικά: ΣΤ1΄)
Αίθουσα 10: Ε. Καραποστόλη Δ΄1 – Μ. Ασπρούκου ( Μουσικής )
Αίθουσα 11: Α. Ρουτζούνη Δ΄2
Αίθουσα 12: Α. Τσιούγκου Ε΄1 – Κ. Παπαδοπούλου ( Αγγλικών : Γ΄2-Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄)
Αίθουσα 13 : Ε. Οικονόμου Ε΄2
Αίθουσα Η/Υ : Α. Μαθιουδάκη (ΤΠΕ) – Α. Δήμου (ΤΕ)

Ενημέρωση από τους/τις : Β. Χριστόπουλο (Θ.Α. : ημέρα Τετάρτη) – Γ. Σαπουνά ( Εικαστικά : ημέρα Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή) – Α. Αποστόλου (Εικαστικά: Α΄1-Β΄2-ημέρα Τρίτη)- Ε. Παπαρρινοπούλου (Αγγλικά : Α΄-Β΄-Γ΄1-ημέρα Δευτέρα-Τρίτη) τις αντίστοιχες ημέρες που διδάσκουν στο Σχολείο.
Υπενθυμίζεται ότι οι έλεγχοι προόδου δίνονται σε Γονείς/Κηδεμόνες ή άλλα πρόσωπα που έχουν ορίσει οι ίδιοι σε επικοινωνία με το Σχολείο και σε καμία περίπτωση στους μαθητές. Οι Γονείς/ Κηδεμόνες έχουν την ευθύνη των παιδιών τους κατά τη διάρκεια της παραμονής τους στο σχολικό χώρο.