'... με το λύχνο του άστρου στους ουρανούς εβγήκα ...'

cropped sxedio

εγγραφες 2017-18

Από τη φετινή σχολική χρονιά αλλάζει η ημερομηνία των εγγραφών στα νηπιαγωγεία και στα δημοτικά σχολεία. Θα γίνονται πλέον από 2 έως 19 Μαΐου.

Καλούνται οι γονείς και κηδεμόνες που τα παιδιά τους έχουν γεννηθεί τα έτη 2012 και 2013 να κάνουν αίτηση εγγραφής στο νηπιαγωγείο της περιοχής τους.

Για τα έγγραφα που απαιτούνται πατήστε εδώ

(παρακαλούμε να έρχονται για εγγραφές αποκλειστικά και μόνο όσοι ανήκουν στα γεωγραφικά όρια του νηπιαγωγείου μας τα οποία περιγράφονται σαφώς στον σύνδεσμο)

Οι εγγραφές θα πραγματοποιούνται από 11:00 π.μ. μέχρι 12:00 στο χώρο του νηπιαγωγείου μας.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση αφήστε το σχόλιό σας και θα σας απαντήσουμε άμεσα.

499f599cc52bf9dde967c4eae7e2daae_2014-clipartpanda-com-about-kindergarten-kids-clipart_3300-2550

Προηγούμενη

η διάρκεια της γοητείας

Επόμενο

έναρξη σχ. έτους – αγιασμός

1. Εύα

Συγχαρητήρια για το υπέροχο αυτό ιστολόγιο!
    Κάθε μέρα από τότε που σας βρήκα μπαίνω και διαβάζω από κάτι.

Μακάρι να είναι ένα από τα τυχερά παιδιά και το παιδί μου φέτος (προ νήπιο) !

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Υποστηριζόμενο από blogs.sch.gr & Θέμα βασισμένο στο Lovecraft από τον Anders Norén