Για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής παρακαλούμε τους γονείς/κηδεμόνες να διαβάσουν με προσοχή τις οδηγίες που ακολουθούν και να εφαρμόσουν επακριβώς το χρονοδιάγραμμα που τις συνοδεύει:

από την Δευτέρα 4 και Σεπτεμβρίου 2023 έως και την Πέμπτη 7 Σεπτεμβρίου 2023 (από 9.00 έως 12.00) θα πρέπει να φέρουν στο σχολείο:

α) φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας του μαθητή/της (αν έχει εκδοθεί)

β) συμπληρωμένη και ενυπόγραφη την Υπεύθυνη Δήλωση

γ) συμπληρωμένο από γιατρό το Ατομικό Δελτίο  Υγείας Μαθητή / Μαθήτριας (ΑΔΥΜ) μέχρι την έναρξη των μαθημάτων. (Μόνο για τους μαθητές που εγγράφονται στην Α Γυμνασίου)

Υπεύθυνη Δήλωση

Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενέργειες γονέων/κηδεμόνων για την εγγραφή μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2023-2024