Συνάντηση Δ/ντριας με γονείς της Α” τάξης.

Με μεγάλη επιτυχία στέφθηκε η  τρίωρη συνάντηση της Δ/ντριας του σχολείου με τους γονείς της Α΄ τάξης. Στα πλαίσια της συνάντησης η Δ/ντρια παρουσίασε εισήγηση με  θέμα: «Η μετάβαση από το Νηπιαγωγείο στο Δημοτικό Σχολείο». Ακολούθησε συζήτηση και απαντήθηκαν ερωτήματα που έθεσαν οι γονείς. Όταν το όραμα του σχολείου, συμπίπτει  με τις προσδοκίες των γονέων, τότε είναι σίγουρο ότι θα πάμε μπροστά και θα μπορέσουμε να προσφέρουμε το καλύτερα στα παιδιά μας.

Σας ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σας!

Είμαστε εδώ για ό,τι χρειαστείτε.

1 σχόλιο στο “Συνάντηση Δ/ντριας με γονείς της Α” τάξης.

1. Συγχαρητήρια στην Διευθύντρια του σχολείου μας για την πάρα πολύ ωραία ομιλία της & συζήτηση εχθές, στη συνάντηση με τους γονείς της Α” Δημοτικού!
    Μακάρι να μπορούσε να ξαναγίνει για ΟΛΟΥΣ τους γονείς του Σχολείου μας, ίσως και σε κάποιο άλλο χώρο αμφιθεατρικό.

Ευχαριστώ πολύ!