Ιούν 13

« Άρωμα.. χρώμα… μνήμες ελληνικές!!! » στο Πολιτιστικό Φεστιβάλ

DSC00577

Την Παρασκευή 31-05-2013 οι μαθητές :Σοφία -Δάφνη Γεωργακοπούλου, Μιχαήλ Δέμης, Νικόλαος Μασούρας και Θεοδώρα –Ελένη Ξένου εκπροσώπησαν το Σχολείο μας στο Πολιτιστικό Φεστιβάλ που διοργάνωσε το Πολιτιστικό Τμήμα της Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Αχαΐας στην «Αγορά Αργύρη» συμμετέχοντας σε ένα απόσπασμα από το θεατρικό έργο «γιατί η θάλασσα είναι αλμυρή» που θα παρουσιάσουν οι μαθητές όλων των Τάξεων στη γιορτή λήξης, στα πλαίσια του πολιτιστικού προγράμματος που υλοποιείται φέτος στο Σχολείο μας με τίτλο ‘Ό,τι μας ενώνει, άρωμα ..,χρώμα …μνήμες ελληνικές!!!» . Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν η Δ/ντρια του Σχολείου κ. Μαρία Πολυδώρου ,η Δασκάλα της Στ΄Τάξης κ. Ουρανία Νικολάου και η Γυμνάστρια του Σχολείου κ. Κων/να Πολυδώρου .

DSC00578 DSC00575 DSC00577